Wellmed
609 48 08 48

Gabinet chirurgii ogólnej
i medycyny estetycznej
podpis

Zabiegi

Chirurgia ogólna

Chirurgia ogólna

Chirurgia ogólna, inaczej niż sugeruje to jej nazwa, jest wysokospecjalistyczną dziedziną medyczną, w której do leczenia schorzeń narządów jamy brzusznej, niektórych schorzeń narządów klatki piersiowej, powłok ciała, schorzeń tkanek miękkich, jak również do leczenia następstw mniejszych lub ciężkich urazów ciała wykorzystuje się najnowocześniejszą diagnostykę, wysublimowane technologie, techniki operacyjne oraz najwyższej klasy sprzęt i materiały medyczne.

Rękawowa resekcja żołądka

Chirurgiczne leczenie otyłości – Bariatria

Wellmed to firma, która specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu otyłości. Firma od wielu lat pomaga tym osobom, u których odchudzanie nie spotyka się ze spodziewanymi efektami. Jeśli cierpisz na otyłość – zgłoś się do naszego gabinetu. Oferujemy szeroki wachlarz usług, poczynając od konsultacji, kończąc na zabiegach takich jak założenie regulowanej opaski żołądkowej, czy założenie balona…

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Nasz gabinet posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę w zakresie medycyny estetycznej. Oferujemy Państwu pełen zakres usług począwszy od botoxu, przez kolekcje laserowe a kończąc na odchudzaniu. Zapewniamy fachową obsługę od doradztwa i konsultacji po sam zabieg. Wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji na temat naszych usług.