Medycyna estetyczna

Nasz gabinet posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę w zakresie medycyny estetycznej. Oferujemy Państwu pełen zakres usług począwszy od botoxu, przez kolekcje laserowe a kończąc na odchudzaniu. Zapewniamy fachową obsługę od doradztwa i konsultacji po sam zabieg. Wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji na temat naszych usług.

Frau bekommt Spritze gegen Falten - Botox

Botox

Botox jest jedną z najczęstszych i najbardziej popularnych metod odmładzania stosowanych w medycynie estetycznej. Korzystne i odmładzające działanie toksyny botulinowej polega na rozluźnieniu mięśni mimicznych twarzy i likwidacji zmarszczek powstających na skutek ich pracy w połączeniu z utratą jędrności skóry z biegiem lat.

laser epilation

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest metodą trwałego usunięcia owłosienia dowolnej okolicy ciała, które następuje w wyniku uszkodzenia mieszków włosowych za pomocą intensywnego źródła światła o odpowiednio dobranych parametrach.

DLOCZ

Głebokie laserowe odmładzanie skóry

W laserowym odmładzaniu skóry wykorzystuje się m.in. frakcyjny laser erbowy lub laser CO2 ze skanerem z takimi ustawieniami parametrów, aby głównym jego celem była stymulacja głębszych warstw skóry do produkcji kolagenu, a tym samym poprawa jej jakości, gęstości, napięcia i spłycenia zmarszczek.

40189300

Konsultacja z medycyny estetycznej

Opis w przygotowaniu

Scar of caesarean section

Laserowa korekcja blizn

W laserowej korekcji blizn wykorzystuje się wpływ lasera erbowego lub lasera CO2 ze skanerem na złuszczanie lub odparowywanie tkanki oraz remodelling skóry i tkanki łącznej w leczonym obszarze. Zabiegom można poddawać zarówno blizny pooperacyjne jak i blizny po trądziku lub ospie wietrznej uzyskując bardzo dobre rezultaty.

Frau lässt Falten entfernen

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe leczenie trądziku polega na poddaniu obszarów chorej skóry działaniu intensywnego źródła światła i/lub lasera erbowego, które mają wpływ leczący poprzez działanie bakteriobójcze, hamujące wydzielanie łoju, zmniejszające towarzyszący odczynowi zapalnemu rumień oraz usuwają zrogowaciały naskórek ułatwiając samoistne oczyszczanie się skóry i działanie leków stosowanych miejscowo.

15442774

Laserowe odmładzanie okolicy oczu, ust i dłoni

Działanie laserów w okolicach oczu, ust i dłoni polega na pobudzeniu odpowiednich komórek skóry do produkcji nowego kolagenu, przez co uzyskuje się wzrost napięcia tkanki, poprawę jej gęstości, jakości oraz wygładzenia zmarszczek jak również na usunięciu powstających z wiekiem pod wpływem światła słonecznego przebarwień, co w rezultacie doprowadza do znacznej poprawy kolorytu skóry.

48814746

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień polega na złuszczeniu powierzchownych warstw skóry z komórkami zawierającymi nadmierne ilości barwnika poprzez naświetlenie pola zabiegowego intensywnym źródłem światła lub laserem erbowym, uzyskując tym samym zarówno efekt rozjaśnienia jak i zwiększenia napięcia skóry.

48771705

Laserowe zamykanie naczyń IPL

Krampfadern Laser Kosmetik

Laserowe zamykanie naczyń ND:YAG

Laserowe zamykanie naczyń polega na poddaniu zmian naczyniowych działaniu lasera Nd:Yag lub intensywnego źródła światła o długości fali 540nm, które doprowadzają do koagulacji krwinek z hemoglobiną i sklejenia ścian naczyń krwionośnych, a następnie do ich usunięcia z organizmu w następnych tygodniach.

banner_slideshow_69e4704054

Lekarskie peelingi chemiczne

W lekarskim peelingu chemicznym skóry wykorzystuje się różne rodzaje naturalnych kwasów o różnym stężeniu i różnej mocy, dobranym w indywidualny sposób w celu usunięcia powierzchownych warstw skóry, jej odświeżenia, rozjaśnienia, zlikwidowania przebarwień, zniwelowania zmarszczek oraz zwiększenia jędrności i napięcia, a tym samym również uzyskania efektu odmłodzenia.

???????????????????? ????

Lipoliza iniekcyjna – alternatywa liposukcji

Lipoliza iniekcyjna jest alternatywą liposukcji. Polega na podaniu do tkanki tłuszczowej roztworu fosfatydylocholiny i deoksycholatu, które doprowadzają do uszkodzenia komórek tłuszczowych, a w dalszej kolejności usunięcia produktów rozpadu włącznie z materiałem tłuszczowym przez układ odpornościowy organizmu w ciągu następnych kilku tygodni.

zabieg-mezoterapia

Mezoterapia

Mezoterapia polega na wprowadzaniu rożnych aktywnych substancji do skóry za pomocą iniekcji w ilościach nieosiągalnych przy użyciu kosmetyków, zabiegów kosmetycznych jak i mezoterapii bezigłowej. Zabieg uruchamia rożne procesy regeneracji skóry oraz znacznie poprawia jej nawilżenie i napięcie, dzięki czemu uzyskuje się efekt odmłodzenia.

Oczyszczanie twarzy

Skóra ludzka w swej budowie i funkcji jest złożonym i skomplikowanym narządem. Jej młody i zdrowy wygląd jest uzależniony od wielu współistniejących czynników, w tym od koloru, gładkości, napięcia, nawilżenia, równomiernego rozłożenia melaniny, czy też w odpowiednich proporcjach poszczególnych składników ze szczególnym uwzględnieniem kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, mikroelementów, wody.

48814746

Peeling laserowy

W laserowym peelingu skóry wykorzystuje się frakcyjny laser erbowy z takimi ustawieniami parametrów, aby głównym jego celem było usunięcie powierzchownych warstw skóry w celu jej odświeżenia, rozjaśnienia, zlikwidowania przebarwień oraz zwiększenia jędrności i napięcia, a tym samym również uzyskania efektu odmłodzenia.

Krampfadern Laser Kosmetik

Powiększanie i korekcja ust

Powiększanie i korekcja ust jest zabiegiem, w którym wykorzystujemy kwas hialuronowy w postaci żelu jako wypełniacza. Jest on glikozoaminoglikanem (rodzaj polisacharydu), który występuje we wszystkich organizmach żywych w postaci biopolimerów. Jego cząsteczka może stanowić oś, na której wiążą się inne proteoglikany tworząc wraz z nimi ”agregat proteoglikanu”.

rozstępy+RDS1

Usuwanie rozstępów

W leczeniu rozstępów wykorzystywane są różne metody: lasery, peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, mezoterapia, środki farmakologiczne, czy też chirurgiczne ich usunięcie. W swojej praktyce korzystam ze specjalnej procedury polegającej na połączeniu zabiegu mezoterapii i laserowego podczas jednej sesji.

Krampfadern Laser Kosmetik

Usuwanie zmarszczek, bruzd, zapadniętych obszarów skóry

Metody usuwania zmarszczek stosowane w medycynie estetycznej są zróżnicowane. Są uzależnione od tego czy mają one charakter zmarszczek mimicznych (dynamicznych) czy charakter zmarszczek utrwalonych (statycznych) , czy też mają etiologię mieszaną.

51294018

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie zmian skórnych polega na ich chirurgicznym wycięciu i zbadaniu przez histopatologa, jeżeli tego wymagają lub zniszczeniu np. przez wymrożenie lub odparowanie laserem w przypadkach, gdy badanie histopatologiczne nie jest konieczne.